O mně

"Svatba je jedna z nejdůležitějších chvil ve Vašem životě. Svatební den je výjimečným dnem a proto je důležité nepodcenit žádné detaily. K tomu patří i správná svatební hudba.“ Ne každý DJ dokáže dobře bavit svatební hosty od dříve narozených až po ty nejmladší.“

Svatba přeci jenom není diskotéka. Dobrý DJ na svatbu se, kromě jiného, liší právě ve schopnosti citlivě kombinovat jednotlivé skladby a styly a udržet tak příjemnou náladu i atmosféru svatby, tak aby se bavili opravdu všichni zúčastnění.


Na svatebních večírcích hraji již spoustu let a za tu dobu jsem jsem získal mnoho zkušeností s tím,jak udržet dobrou náladu a příjemnou atmosféru po celou dobu Vaší svatební oslavy. Zahraji Vám vaši oblíbenou hudbu i písničky na přání. Pokud si nebudete s výběrem hudby jisti, rád Vám pomohu a poradím. Mým cílem je veselá svatba a spokojení svatebčané. Svatební DJ má zajisté své výhody, jako třeba že zabere mnohem méně místa než kapela, nepotřebuje dělat přestávky, dokáže pobavit všechny generace, od dětí a teenagerů, přes rodiče až po babičky.Je také pravda, že DJ na svatbě může pružněji reagovat na aktuální atmosféru a má mnohem širší hudební repertoár nežli kapela. Také narozdíl od kapely může hrát i potichu, což se může zdát jako nepodstatná věc, ale jsou chvíle, kdy je příjemná podkresová hudba lepší než hlasitá produkce. A v neposlední řadě je zde také bezesporu mnohem výhodnější cena :-) Dobrý DJ na svatbu se, kromě jiného, liší právě ve schopnosti citlivě kombinovat jednotlivé skladby a styly a udržet tak příjemnou náladu i atmosféru svatby, tak aby se bavili opravdu všichni.

V případě jakýchkoliv dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat, rád je všechny zodpovím. Využijte kontaktního formuláře, emailu nebo telefonu, dle Vašich preferencí. Marek Igorek Jiran - Váš DJ pro svatbu, večírek nebo párty. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net